E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

CSKA Moscow Akinfeev Mario Fernandes, V Berezutski, Ignashevich, Nababkin Z Tosic, Natcho, Eremenko, G Milanov Doumbia, Musa
Formacionet zyrtare: Roma - CSKA Moscow
Roma De Sanctis Maicon, Manolas, Astori, Torosidis Pjanic, Keita, Nainggolan Iturbe, Totti, Gervinho

CSKA Moscow Akinfeev Mario Fernandes, V Berezutski, Ignashevich, Nababkin Z Tosic, Natcho, Eremenko, G Milanov Doumbia, Musa

Publikuar: 17.09.2014 | 20:06
Lexuar: 436 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime