E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rihanna prek organet gjenitale nė skenė

Publikuar: 13.05.2010 | 17:45
Lexuar: 3827 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
super sweet (14/05/2010 14:31:11) uhhhhh shumm sexiiii pse mos me prekk ahahhahaahhaha
rihanna (14/05/2010 15:42:49) ahhahahaha me ken????????
LONI (12/06/2012 11:15:51) I LOVE YOU RIHANA AIM GOING TU

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime