E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkolla Wilson nikoqire per here te dyte e korpusit te paqes

Publikuar: 19.09.2014 | 15:25
Lexuar: 1421 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime