E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Episodi ngriti majft polemika për kërcimin e saj twerk, madje u mor dhe më seriozisht nga autoritetet pasi të martën me 16 shtator në Meksikë festohej pavarësia e vendit.
Miley Cyrus rrezikon burgun pas kërcimit provokues


Gjatë koncertit të mbajtur të martën e kaluar në Arena Monterrey, në Meksikë, ylli i muzikës pop ka provokuar me lëvizjet e saj gjatë kërcimit me një balerin që mbante flamurin e Meksikës.

Episodi ngriti majft polemika për kërcimin e saj twerk, madje u mor dhe më seriozisht nga autoritetet pasi të martën me 16 shtator në Meksikë festohej pavarësia e vendit.

Isha Hanna Montana rrezikon të përballet me një gjobë prej 1 mijë e 200 dollarësh dhe deri në 36 orë burg, një dënim ky i rezervuar për ata që kryejnë përbuzje të flamurit meksikan.

Ministria e brendshme meksikane tashmë ka hapur një hetim për sjelljen e artiset pas episodit që ndodhi në skenë.

Publikuar: 20.09.2014 | 12:05
Lexuar: 946 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime