E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e Los Blankos u gjend në disavantazh pas vetëm 15 minutave lojë me golin e Albacar nga pika e bardhë, megjithatë arritën që në fund të marrin pikë të plota nga ky takim që doli të jetë më i lehtë se ç'mendohej.
Ronaldo, katër gola në fitoren e lehtë të Realit (VIDEO)
Real Madrid ka regjistruar fitore ndaj Elches me rezultat 4-1, në ndeshjen e vlefshme të javës së pestë në La Liga.

Skuadra e Los Blankos u gjend në disavantazh pas vetëm 15 minutave lojë me golin e Albacar nga pika e bardhë, megjithatë arritën që në fund të marrin pikë të plota nga ky takim që doli të jetë më i lehtë se ç'mendohej.

Ronaldo shënoi katër gola dhe Bale shënoi një herë për të përmbytur Elchen dhe për të marrë tre pikë të reja gjithsejt (9), duke u pozicionuar kështu në pozitën e katërt. Ky njëherit ishte hat-tricku i 25 në karrierën e Portugezit Cristiano Ronaldo.


Publikuar: 23.09.2014 | 22:51
Lexuar: 730 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime