E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

EVN Maqedoni modernizoi dhe rekonstruoi rrjetin e shpėrndarjes nė rajonin e Strugės, Dibrės dhe Rekės

Publikuar: 25.09.2014 | 18:35
Lexuar: 539 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime