E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zëvendëskryeministrja Liu Jadong kërkoi që të zbatohet hetim dhe rezultatet të parashtrohen publikisht.
Gjashtë nxënës të vdekur dhe 25 të lënduar në stampedon në një shkollë në Kinë

Gjashtë nxënës kanë humbur jetën dhe 25 të tjerë janë lënduar në stampedon në një shkollë fillore në Kumnig, qytet në jug të Kinës.

Zëvendëskryeministrja Liu Jadong kërkoi që të zbatohet hetim dhe rezultatet të parashtrohen publikisht.

Tash për tash nuk është e qartë se si ka ardhur deri te stampedoja, publikoi shërbimi i shkollës i angazhuar për mediat.

Personat zyrtarë të qytetit kumtuan se edhe nxënësit e lënduar janë hospitalizuar.

Publikuar: 26.09.2014 | 19:40
Lexuar: 608 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime