E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Shkup mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli, si dhe me erë mesatare herë herë të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në nëntë gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri në 17 gradë Celsius.
Parashikimi i motitMoti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha me diell. Do të fryjë erë mesatare herë herë e përforcuar nga drejtimi verior, e cila në disa momente pritet të arrijë shpejtësi prej rreth 70 kilometra në orë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej shtatë deri në 13 gradë, ndërsa e ditës prej 12 deri në 19 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli, si dhe me erë mesatare herë herë të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në nëntë gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri në 17 gradë Celsius.

Pastaj vijon periudha e motit stabil me temperatura të ulëta të mëngjesit, ndërsa temperatura ditore do të shënojë rritje.

Publikuar: 27.09.2014 | 09:27
Lexuar: 853 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime