E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kelly Brook në një shëtitje në rrugët e Los Anxhelos të enjten, ka treguar format e saj trupore ku paraqitej jashtëzakonisht sensuale.
Kelly Brook: Në formë të jashtëzakonshmeKelly Brook në një shëtitje në rrugët e Los Anxhelos të enjten, ka treguar format e saj trupore ku paraqitej jashtëzakonisht sensuale.

Aktorja 34 vjeçare, kishte të veshur një fustan tejet të shkurtër dhe një bluzë që ia theksonte gjoksin në masë.

Publikuar: 27.09.2014 | 20:12
Lexuar: 810 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime