E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Boshko Gjurovski, selektori i reprezentacionit të Maqedonisë në futboll, publikoi listën e futbollistëve për ndeshjen eliminatore kundër Luksemburgut më 9 tetor në stadiumin “Filipi i Dytë” në Shkup.
Gjurovski publikon listën, vjen edhe Ademi

Boshko Gjurovski, selektori i reprezentacionit të Maqedonisë në futboll, publikoi listën e futbollistëve për ndeshjen eliminatore kundër Luksemburgut më 9 tetor në stadiumin “Filipi i Dytë” në Shkup. Në emëroren e tij gjendet këto futbollistë: Pacovski, Efremov, Tofilovski (portierë), Shikov, Mojsov, Cuculi, Velkoski, Glishic, Ristovski, Damcevski (në mbrojtje), Ademi, Demiri, Radeski, Gligorov, Trajkovski, Spirovski, Muarem (mesfushorët), A.Ibraimi, Jahovic, Kostovski, Velkoski, Abdurahimi, Ivanosvki. Trajneri Gjurovski njoftoi se për shkak të lëndimit nuk është grumbulluar Ferhan Hasani, i cili edhe mund të operohet. Grumbullimi i futbollistëve bëhet me 6 tetor në “Grand Plaza” në Shkup, ndërsa stërvitjet do ti zhvilloj në kompleksin “Shtëpia e futbollit”

Publikuar: 29.09.2014 | 18:55
Lexuar: 577 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime