E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nëpërmjet një video që zgjat 3 minuta BBC Earth bën një paraqitje të shkurtër sesi mund të ketë nisur jeta në planetin tonë dhe çfarë përfaqëson ajo sot.
BBC: 3 minuta si lindi jeta në Tokë, pamje të mahnitshme [VIDEO]
Nëpërmjet një video që zgjat 3 minuta BBC Earth bën një paraqitje të shkurtër sesi mund të ketë nisur jeta në planetin tonë dhe çfarë përfaqëson ajo sot.

Historia e lindjes së jetës në fakt është historia e të gjithëve, siç dhe këto pamje të rralla tregojnë përgjatë 3 minutave.


Publikuar: 01.10.2014 | 13:21
Lexuar: 1004 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime