E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Makina e tij është përplasur me muret mbajtëse të nje kthese.
F1, Monako, aksident ndaj Ferrarit të Alonsos
Aksident mëngjësin e sotëm për Ferrari-n e Fernando Alonso, gjatë sesionit të tretë të provave të lira të Cmimit të Madh të Monakos.

Makina e tij është përplasur me muret mbajtëse të nje kthese.

Incidenti ka ndodhur pak orë nga fillimi i provave zyrtare, duke pësuar dëme para dhe anash.

Publikuar: 15.05.2010 | 05:30
Lexuar: 1718 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime