E diel, 23.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Emrat e shkollave, Ademi premton zgjidhje

Publikuar: 07.10.2014 | 13:11
Lexuar: 911 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime