E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy nga fëmijët të cilët kanë marrë lëndime të rënda menjëherë janë transferuar në qendrën mjekësore “Shën Erazmo” në Ohër, ndërsa 8 të tjerët të cilët kanë lëndime të lehta trupore janë dërguar në spitalin e përgjithshëm në Strugë.
Së paku 10 fëmijë të lënduar në aksident në afërsi të VeleshtësDhjetë fëmijë janë lënduar, dy prej të cilëve kanë marrë lëndime të rënda në një aksident që ka ndodhur sot rreth orës 14.30 në afërsi të fshatit Veleshtë, njofton Ohridnews.

Në aksident është përfshirë një furgon i linjës Llabunishtë – Strugë i cili është përplasur me një kamion mallrash në hyrje të Veleshtës.

Dy nga fëmijët të cilët kanë marrë lëndime të rënda menjëherë janë transferuar në qendrën mjekësore “Shën Erazmo” në Ohër, ndërsa 8 të tjerët të cilët kanë lëndime të lehta trupore janë dërguar në spitalin e përgjithshëm në Strugë.

Publikuar: 08.10.2014 | 17:00
Lexuar: 674 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime