E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në manifestimin që u mbajt mbrëmë në Las Vegas, Rima Fakih, imigrante nga Libani, u tha organizatorëve se familja e saj i ndjek të dyja besimet, myslimanizmin dhe krishterimin.
SHBA, libanezja shpallet Miss 2010Një 24 vjeçare arabo-amerikane i ka mundur 50 kandidatet tjera duke fituar titullin Miss 2010.

Në manifestimin që u mbajt mbrëmë në Las Vegas, Rima Fakih, imigrante nga Libani, u tha organizatorëve se familja e saj i ndjek të dyja besimet, myslimanizmin dhe krishterimin.

Ajo u shpërngul në Shtetet e Bashkuara si foshnje dhe u rrit në Nju Jork, ku vijoi një shkollë katolike. Fakih e përfaqësonte shtetin e Miçiganit./alsat/

Publikuar: 17.05.2010 | 03:20
Lexuar: 1681 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime