E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Uefa ka publikuar dhe formacionet me të cilat do të zbresin skuadrat në fushë, për të zhvilluar ndeshjen e Grupit I sa i përket kualifimeve për Euro 2016.
Këto janë formacionet zyrtare: Serbi – ShqipëriNdeshja e madhe dhe historike tashmë është në prag të fillimit të saj. Uefa ka publikuar dhe formacionet me të cilat do të zbresin skuadrat në fushë, për të zhvilluar ndeshjen e Grupit I sa i përket kualifimeve për Euro 2016.

Serbia: Stojkovic, Nastasic, Ivanovic, Kolarov, Mitrovic, Tosic, Gudelj, Matic, Tadis, Lazovic, Djurcic

Në stol: Brkic, Rajkovic, Makjsimovic, Tosic, Tomovic, Petrovicx,Jojic, Ignjovski, Markovic, Kuzmanovic, Djordjevic, Mitrovic

Shqipëria: Berisha, Lila, Hysaj, Agolli, Mavraj, Lenjani, Cana, Kukeli, Xhaka, Abrashi, Balaj

Në stol: Shehi, Hoxha, Çurri, Shala, Cila, Meha, Kaçe, Kapllani, Rama, Cikalleshi, Salihi, Vajushi

Publikuar: 14.10.2014 | 19:53
Lexuar: 471 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime