E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përdorimi i lapsave dhe prerëseve për të përfaqësuar … ju e dini … klip i shkurtër i nxit njerëzit për të kaluar gjërat dhe nuk lejon që jeta e tyre seksuale të jetë e mërzitshme.
Si të jeni aktiv dhe pasionantë në seks? (VIDEO)

Artisti Matus është krijuesi i një reklame mbi jetën seksuale duke e paraqitur atë nëpërmjet një lapsi dhe prerëseje. Instituti i Filmit në Metropolitan ka menduar që idenë e tyre ta shprehin duke sjellë këtë shembull të kuptueshëm.

Përdorimi i lapsave dhe prerëseve për të përfaqësuar … ju e dini … klip i shkurtër i nxit njerëzit për të kaluar gjërat dhe nuk lejon që jeta e tyre seksuale të jetë e mërzitshme.

Të shtëna të ndryshme na kujtojnë se të gjithëve u pëlqen seksi i tyre në mënyra të ndryshme dhe përfundon shumë thjeshtë, me një frazë të goditur, “shmange rutinën.”


Publikuar: 17.10.2014 | 19:14
Lexuar: 1139 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime