E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Grubi: PDSH-nė e ktheu “Sushiko”, jo ndėrkombėtarėt

Publikuar: 19.10.2014 | 18:04
Lexuar: 448 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime