E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Diva e Hollivudit u shfaq me forma të shkëlqyera në një fustan të zi, në një mbrëmje të Elle Women.
Renee Zellweger, ndryshon aq shumë sa nuk e njohin

Protagonistja e ëmbël e Ditarit të Bridget Jones duket se është lëshuar si bora në diell.

Renee Zellweger, një yll i karrierës në pikiatë, është rishfaqur në një tapet të kuq pas shumë muajsh dhe fotografët u lodhën shumë ta identifikonin.

Po të mos ishte për shokun e saj, muzikantri Doyle Bramhall, askush nuk do e kishte njohur aktoren e 'rinuar'.

Diva e Hollivudit u shfaq me forma të shkëlqyera në një fustan të zi, në një mbrëmje të Elle Women.

Por nuk dihet nëse kjo metamorfozë do të jetë pozitive tek prodhuesit e kapitullit të tretë të Bridget Jones.
Po të mos ishte për shokun e saj, muzikantri Doyle Bramhall, askush nuk do e kishte njohur aktoren

Publikuar: 22.10.2014 | 14:42
Lexuar: 655 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime