E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për librin dhe rëndësinë e tij, do të flasin edhe studiues dhe historianë të Republika e Shqipërisë, Republika e Kosovës dhe nga Republika e Maqedonisë.
USHT, nesër promovohet libri
Në Universitetin Shtettëror të Tetovës, më 24.10.2014, në ora 11.00, do të bëhet promovimi i librit historik "Gjergj Kastrioti Skënderbeu - Kryqtari i Fundit" i autorit Virgjil Kule, nga Republika e Shqipërisë.

Për librin dhe rëndësinë e tij, do të flasin edhe studiues dhe historianë të Republika e Shqipërisë, Republika e Kosovës dhe nga Republika e Maqedonisë.

Publikuar: 23.10.2014 | 17:32
Lexuar: 1001 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime