E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi tek “Fluent”: “Vetėm drit`e diturisė, pėrpara do na shpjerė”

Publikuar: 25.10.2014 | 22:32
Lexuar: 1008 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime