E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këtoto foto këngëtarja i ka postuar në Instagram derisa koncerti i saj është mbajtur në Dream City. Se është kështu dhe atmosfera në Dream City të Tiranës ishte e mirë e tregojnë fotot në vazhdim.
“Zogu”, një natë të nxehtë në Tiranë (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna ka mbajtur një koncert në Tiranë gjatë mbrëmjes se djeshme. Tuna është në kulmin e karrierës së saj.
Këngëtarja ka mbajtur një koncert në Tiranë në të cilin kanë qenë të pranishëm shumë shikues.

Këtoto foto këngëtarja i ka postuar në Instagram derisa koncerti i saj është mbajtur në Dream City. Se është kështu dhe atmosfera në Dream City të Tiranës ishte e mirë e tregojnë fotot në vazhdim.

Altuna Sejdiu – Tuna
Altuna Sejdiu – Tuna
Altuna Sejdiu – Tuna

Publikuar: 26.10.2014 | 21:02
Lexuar: 2172 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime