E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ndodhet në lartësinë 2971 metra dhe është e gjatë 107 metra.
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit (Foto)

Një urë këmbësorësh që qëndron pezull lidh dy majat e malit.

“Peak Walk” është e para urë e llojit të vet dhe ndodhet në Berna, Zvicër.

Ajo ndodhet në lartësinë 2971 metra dhe është e gjatë 107 metra.
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit
Zviceranët ndërtojnë urë në majet e malit

Publikuar: 27.10.2014 | 14:02
Lexuar: 1181 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime