E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas ligjit për arsim fillor dhe të mesëm janë parashikuar gjoba prej 3.500 deri 4.000 euro për shkollë, 2.500 euro për drejtorin e shkollës dhe 1.500 euro për arsimtarin.
Dënime për shkollat dhe drejtorët që pushuan të premtenMinistria e Arsimit dhe Shkencës ka informuar se Inspektorati shtetëror i arsimit po e ndjek me kujdes situatën dhe do të dënojë për ndërprerje të mësimit në mënyrë joligjore të gjithë ata që të premten edhe pse nuk ishte ditë feste nuk kanë mësuar.

Sipas ligjit për arsim fillor dhe të mesëm janë parashikuar gjoba prej 3.500 deri 4.000 euro për shkollë, 2.500 euro për drejtorin e shkollës dhe 1.500 euro për arsimtarin.

Publikuar: 27.10.2014 | 15:22
Lexuar: 820 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime