E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e Maqedonisė kanė mundėsi t'i shfrytėzojnė programet e reja arsimore tė Bashkimit Evropian

Publikuar: 27.10.2014 | 18:25
Lexuar: 565 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime