E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Numri 13 fsheh 21 mistere!

Publikuar: 31.10.2014 | 11:34
Lexuar: 1231 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Acontrario (31/10/2014 12:18:42) Nuk them se eshte i gabuar shkrimi juaj, porse ne te shumten e rasteve numrin 13 dhe diten e Xhuma nuk i duan Islamofobet, ne baze te nje thenie 13-shen nuk e duan ngase eshte shuma e numrave te vitit qe lindi Profeti Muhammed (a.s) ja ( 571 5 7 1=13).

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime