E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e UEJL zgjodhėn kryetarin e ri tė Unionit Studentor

Publikuar: 04.11.2014 | 18:53
Lexuar: 900 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime