E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas Alfa kapak ofron për të nisur dy motorë benzinë (120 hp dhe 170 hp) dhe dy diesel (120 hp dhe 170 hp). Në mesin e vitit ndjekur nga pjesa më e mirë e edicionit të veçantë "Quadrifoglio Verde (tërfili me katër fletë) me 230 hp. Një fillim sistemin si standard.
Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo 100 që do të pajisen me kompaktin e vetë Giulietta, i cili zëvendëson aktive që nga viti 2001, Alfa 147 dhe nga 15 Maj 2010 është në treg.

Sipas Alfa kapak ofron për të nisur dy motorë benzinë (120 hp dhe 170 hp) dhe dy diesel (120 hp dhe 170 hp). Në mesin e vitit ndjekur nga pjesa më e mirë e edicionit të veçantë "Quadrifoglio Verde (tërfili me katër fletë) me 230 hp. Një fillim sistemin si standard.

Ndryshimet Giulietta çmime duke filluar nga € 19 900 për pronarin.
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta

Publikuar: 21.05.2010 | 01:26
Lexuar: 1537 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime