E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por nuk është vetëm Britney ajo që ka konfirmuar këtë gjë. Edhe miqtë dhe familjarët e tyre gjithashtu kanë treguar se çifti tashmë i fejuar janë të lumtur si asnjëherë më parë. Kjo lidhje dashurie vjen pas asaj që Britney e kishte me ish të dashurin e saj Dave, lidhje kjo që ka zgjatur vetëm dy muaj.
Britney i jep fund beqarisë


Njihet si një ndër këngëtaret e cila ka pasur më së shumti lidhje të dështuara të dashurisë. Por duket se kësaj here Britney Spears ka gjetur burrin që ajo gjithmonë e ka kërkuar. Të paktën kështu ka deklaruar vet ajo për revistën 'Extra' ku ka thënë se ndjehet shumë e lumtur në krahët e shkrimtarit Charlie Ebersol.

Por nuk është vetëm Britney ajo që ka konfirmuar këtë gjë. Edhe miqtë dhe familjarët e tyre gjithashtu kanë treguar se çifti tashmë i fejuar janë të lumtur si asnjëherë më parë. Kjo lidhje dashurie vjen pas asaj që Britney e kishte me ish të dashurin e saj Dave, lidhje kjo që ka zgjatur vetëm dy muaj.

Publikuar: 08.11.2014 | 14:38
Lexuar: 725 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime