E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I pari i kampionëve në fuqi të Evropës, thotë se të gjithë së bashku e fituan trofeun e dhjetë, por ai mendon se skuadra e tij synon ta fitojë edhe trofeun e njëmbëdhjetë.
‘Ronaldo tashmë është legjendë në Madrid’Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka thënë se skuadra e tij dëshiron trofeun e njëmbëdhjetë të Ligës së Kampionëve.

I pari i kampionëve në fuqi të Evropës, thotë se të gjithë së bashku e fituan trofeun e dhjetë, por ai mendon se skuadra e tij synon ta fitojë edhe trofeun e njëmbëdhjetë.

Perez thekson se Reali ka një trajner dhe një skuadër të shkëlqyer. Ai thotë se tashmë Cristiano Ronaldo është një legjende e madrilenëve.

“Të gjithë se bashku kemi fituar trofeun e dhjetë, por ne duam të njëmbëdhjetë”, ka thënë Perez.

“Ne kemi një trajner, e një ekip të shkëlqyer dhe një trashëgimtar të denjë të Di Stefanos. Cristiano Ronaldo tashmë është një legjendë në Madrid”, theksoi Perez.

Publikuar: 09.11.2014 | 19:01
Lexuar: 615 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime