E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë nudo të Kim Kardashian të publikuara së fundi janë më të komentuarat ditëve të fundit. Ato i kanë vënë “zjarr” sidomos rrjeteve sociale.
Njihuni me shqiptarin që leu Kardashianin me vaj

Fotografitë nudo të Kim Kardashian të publikuara së fundi janë më të komentuarat ditëve të fundit. Ato i kanë vënë “zjarr” sidomos rrjeteve sociale.

Por ajo çfarë e bënë edhe më të veçantë këtë lajm për shqiptarët, është fakti se trupi bombë i Kimit është lyer me vaj nga një djalë i ri shqiptar.

Ai është Mario Dedivanoviq një emigrant shqiptar nga Mali i Zi, shkruan gazeta njujorkeze NeëYork Daily News.

Ai duke folur për këtë gazetë, ka thënë se vaji me të cilin e ka lyer Kimin, është një vaj për fëmijë nga Evropa. “Unë vtëm e kam hedhur atë në trupin e saj, dhe atë përmes një shishe pompë”.

Dedivanovic, i cili është i lindur dhe rritur në Bronx, thotë se të gjithë e pyesin për vajin, por nuk ka ndonjë emër, është thjeshtë një vaj që përdoret për fëmijë, transmeton reporteri.net.

Kim ishte shumë e bukur, ka thënë Dedivanoviq, 32 vjeçar. "Është një përvojë e madhe të punosh me fotograf që realizojnë një portret legjendar”, ka thënë ai.
Njihuni me shqiptarin që leu Kardashianin me vaj
Njihuni me shqiptarin që leu Kardashianin me vaj
Njihuni me shqiptarin që leu Kardashianin me vaj

Publikuar: 14.11.2014 | 22:43
Lexuar: 1760 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime