E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Imazhe nga ‘Xhamia e Larme’ dhe ‘Isak Xhamia’ nė bankėnotat e reja

Publikuar: 19.11.2014 | 11:42
Lexuar: 671 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime