E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Atë do ta ndërtojë Birmingham-based BL Harbert International ku kap vlerën 158 milionë euro.
Kjo është ambasada e re e SHBA-së në Kosovë (Foto)
Ambasada e SHBA-së në Kosovë do të ketë një pamje krejt ndryshe nga është tash.

Atë do ta ndërtojë Birmingham-based BL Harbert International ku kap vlerën 158 milionë euro.

Publikuar: 20.11.2014 | 12:02
Lexuar: 902 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime