E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kongresi i Alfabetit sipas raportit zyrtar tė Konsullit te pėrkohshėm britanik nė Manastir

Publikuar: 21.11.2014 | 14:25
Lexuar: 1106 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ana Gjoka (27/12/2014 21:52:09) Ne kanalet televizive degjojme fjale te huaja dhe jo shqipe. Kemi gjuhen tone.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime