E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bunkeri i  Enver Hoxhės,  me pesė kate nėn tokė dhe 106 dhoma! (Video)

Publikuar: 24.11.2014 | 16:38
Lexuar: 838 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime