E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ndarja” e Bleros dhe Teutės ėshtė njė bllof medial qė tė ndezė kėnga “N.U.N”!

Publikuar: 25.11.2014 | 19:44
Lexuar: 5774 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edoni (29/11/2014 22:41:32) Por vajza kush emert
mika (30/11/2014 20:26:50) bleros i kujtoj nje gje ,kur ka dhene mesazh mos u martoni nese nuk dashuronine ne nje gazete,po aj qka din me dashuru kur ate nuk e dashuron askush,tere jeten ka per ta kaluar me iluzione do te vie koha qe do te pendohesh se jeta nuk eshte loje mirepo gjerat do te marrin kahje te pakthyeshme, teutes i uroj shendet fate e tares jete te gjate e bleros i uroj vuajtje deri ne fund te jetes vetem per taren e pafajshme.
leta (30/11/2014 20:44:27) blero eshte nje njeri shume antipatik per shume njerez qe kam ndegjuar, kurse teuta eshte shume e adhuruar dhe e dashur shume per njerzit sepse kete e ka deshmuar shume gjate ****eres se vet.Suksesi i saj nuk ka munguar ne qdo emision i qfardo natyre qe ka qene eshte a pazevendesueshme.Te uroj fat teuta
anila (01/12/2014 23:59:20) me vjen keq Shum per ket ndarje nese ka qen ne pyetje trathetia njerit esht gje qe sfalet per tjerat duhet ndihm me respekt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime