E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pele, i cili ka 74 vjet vetëm tre ditë pas operacionit doli nga spitali, por tani sërish është nën kontroll mjekësor. Pritet që legjenda e futbolit Pele së shpejti ta dalë nga spitali pasi gjendja e tij shëndetësore të normalizohet
Pele: Ndihem mirë
Legjenda e futbollit brazilian dhe botëror Pele demanton se është transferuar në kudjes intensiv në një spital në Sao Paolo. Para dy javësh u operua për shkak të problemeve me gur në veshka dhe sërish është në spital për shkak të infeksionit urinar.

"Dua t'ju njoftoj se jam mirë. Nuk jam në kujdes intensiv, jam këtu në dhomë të veçantë për shkak të privatësisë", deklaroi Pele.

Pele, i cili ka 74 vjet vetëm tre ditë pas operacionit doli nga spitali, por tani sërish është nën kontroll mjekësor. Pritet që legjenda e futbolit Pele së shpejti ta dalë nga spitali pasi gjendja e tij shëndetësore të normalizohet.

Publikuar: 28.11.2014 | 13:15
Lexuar: 631 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime