E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Di Maria nėnshkruajti pėr Realin

Publikuar: 25.05.2010 | 00:43
Lexuar: 1127 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
emine (09/03/2012 14:54:52) je shum i mir real madrid veq vazhdo e muje at barcelonen 10 o

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime