E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kopshti pėr Fėmijė Wilson falas deri nė fund tė kėtij gjysėmvjetori

Publikuar: 02.12.2014 | 13:13
Lexuar: 2786 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hirmet (02/12/2014 22:26:56) PRE
FAR MOSHE I PRANni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime