E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe përkundër insistimit të medieve për të mësuar emrin e babait të fëmijës së saj, aktorja January Jones ka refuzuar të tregoj, duke thënë se kjo është një çështje private e saj dhe nuk dëshiron të trazoj as fëmijën e saj me shkrimet e medieve.
Nuk e tregon emrin e babait të fëmijës


Edhe përkundër insistimit të medieve për të mësuar emrin e babait të fëmijës së saj, aktorja January Jones ka refuzuar të tregoj, duke thënë se kjo është një çështje private e saj dhe nuk dëshiron të trazoj as fëmijën e saj me shkrimet e medieve.

Publikuar: 03.12.2014 | 19:48
Lexuar: 791 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime