E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēdo  gjė e  gatshme  pėr  fillimin  e turneut  “Tetova-2010”

Publikuar: 25.05.2010 | 05:45
Lexuar: 1368 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nori (24/10/2010 21:47:08) kf besa nga peja kampiona

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime