E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fundshpina e Kim Kardashian është 101, ndërsa e saj është 109.
Alexandra Harra, rumunia që të ndal frymën (Foto)
Punonte si trajnere dhe autore e disa shkrimeve si të kesh sukses në dashuri e biznes.

Por ajo që vuri re Alexandra Harra, 27 vjeçarja rumune, ishte se ajo nuk tërhiqte vëmendjen për punën e saj por për të pasmet të cilat i kalojnë dhe Kim Kardashian.

Fundshpina e Kim Kardashian është 101, ndërsa e saj është 109.
Alexandra Harra
Alexandra Harra
Alexandra Harra
Alexandra Harra
Alexandra Harra
Alexandra Harra
Alexandra Harra

Publikuar: 06.12.2014 | 19:49
Lexuar: 2479 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime