E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KLUBI  I KARATESĖ “USKANA” NGA KERĒOVA, SHKĖLQEU NĖ “TETOVA OPEN 2014”

Publikuar: 08.12.2014 | 21:51
Lexuar: 805 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime