E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo është ajo që ofron panorama e një zgjimi në një hotel luksoz në Ishullin Pemba në brigjet e Tanzanisë.
Hoteli ku ‘fluturojnë’ peshqitImagjinoni për një moment që në dritaren e shtëpisë tuaj të mos fluturonin zogj, por peshq, delfinë dhe peshkaqenë.

Kjo është ajo që ofron panorama e një zgjimi në një hotel luksoz në Ishullin Pemba në brigjet e Tanzanisë.

Hoteli ka një dhomë të ndërtuar nën ujë, ndërsa pjesën tjetër, minibarin, kuzhinë dhe hollin e ka mbi sipërfaqjen e oqeanit.

Rreth 7 metër nën ujë dhoma e hotelit jepet për 1500 dollarë nata dhe nuk këshillohet për personat që vuajnë nga frika e ambienteve të mbyllura (klaustrofobia).
Një hotel luksoz në Ishullin Pemba në brigjet e Tanzanisë
Një hotel luksoz në Ishullin Pemba në brigjet e Tanzanisë
Një hotel luksoz në Ishullin Pemba në brigjet e Tanzanisë

Publikuar: 11.12.2014 | 15:11
Lexuar: 1009 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime