E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fakulteti Juridik i USHT-sė organizoi debat pėr propozimin e  Qeverisė pėr ndryshimin e Stemės

Publikuar: 15.12.2014 | 18:02
Lexuar: 722 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime