E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë vizitës në Gostivar, Kançevska-Milevska do t'i vizitojë Medresenë e vjetër në kuadër të kompleksit Ssat xhamia dhe shtëpinë e Ahmet Çakut.
Kançeska-Milevska për vizitë në Gostivar


Ministrja e Kulturës Elizabeta Kançeska-Milevska sot do të qëndrojë për vizitë pune në Gostivar.

Gjatë vizitës në Gostivar, Kançevska-Milevska do t'i vizitojë Medresenë e vjetër në kuadër të kompleksit Ssat xhamia dhe shtëpinë e Ahmet Çakut.

Në këto dy objekte në tërësi janë realizuar projekte për konservimin dhe restaurimin e tyre.
Kançeska-Milevska për vizitë në Gostivar
Kançeska-Milevska për vizitë në Gostivar
Kançeska-Milevska për vizitë në Gostivar
Kançeska-Milevska për vizitë në Gostivar

Publikuar: 16.12.2014 | 15:54
Lexuar: 918 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime