E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Ademi mori pjesė nė pėrurimin e objektit tė ri shkollor tė SHF

Publikuar: 18.12.2014 | 17:26
Lexuar: 702 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime