E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Madrilenët mposhtën San Lorenzon mbrëmë me golat e Sergio Ramos dhe Gareth Bale për të vulos një vit perfekt për Carlo Ancelottin. ”Për ne është e rëndësishme që të fitojmë në këtë kompeticion dhe të dëshmojmë se ne jemi ekipi më i mirë në botë. Në përgjithësi, ishte një vit i mrekullueshëm për ne”.
Bale: Dëshmuam se jemi më të mirët në botë

Dëshmuam se jemi më të mirët në botë Anësori uellsian, Gareth Bale e ka quajtur Real Madridin si ekipi më i mirë në botë, pas fitores ndaj San Lorenzos në finalen e Kupës së Botës për Klube në Marrakech.

Madrilenët mposhtën San Lorenzon mbrëmë me golat e Sergio Ramos dhe Gareth Bale për të vulos një vit perfekt për Carlo Ancelottin. ”Për ne është e rëndësishme që të fitojmë në këtë kompeticion dhe të dëshmojmë se ne jemi ekipi më i mirë në botë. Në përgjithësi, ishte një vit i mrekullueshëm për ne”.

‘Ne fituam Kupën e Mbretit, Ligën e Kampionëve, Super Kupën dhe tani Kupën e Botës për klube dhe kjo vulosë një vit të mrekullueshëm për ne”, tha Bale për Goal.

Publikuar: 21.12.2014 | 15:33
Lexuar: 480 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime