E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

‘Los Blancos’ mbrëmë mundën San Lorenzon (2-0), në finalen e Kupës së Kubeve të Botës, ndërsa Ramos shënoi në gol ashtu siç bëri në finalen e Ligës së Kampionëve.
Ramos: Ishte një ditë e veçantë


‘Los Blancos’ mbrëmë mundën San Lorenzon (2-0), në finalen e Kupës së Kubeve të Botës, ndërsa Ramos shënoi në gol ashtu siç bëri në finalen e Ligës së Kampionëve.

Mbrojtësi spanjoll tha se është një ditë e veçantë për gjithë skuadrën madrilene. Ai thotë se viti 2014, është vit i paharrueshëm.

“Është një ditë e veçantë për të gjithët. Është një vit i paharrueshëm”.

“Ndjehem i privilegjuar, është viti më i mirë i karrierës sime”, tha ai.

Publikuar: 21.12.2014 | 17:10
Lexuar: 528 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime