E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Nuk kisha kohë të mirrësha me të dyja paralelisht kështu që vendosa të përfundoj së pasi fakultetin, tani pasi diplomova do jem shumë aktivë si model dhe do jem prezent në shumë video-klipe sepse ofertat vetëm sa vijnë e shtohen dita ditës".
Dedë Marku - Ofertat për modelim, shtohen dita ditësDedë Marku është një nga emrat më të përfolur dhe më i kërkuar në botën e modelimit.

Ai hapat e para i filloi tek emisioni Unë jam top model 3 organizaur nga RTV21 në drejtim të Labinot Gashit ku arriti mjaft suksese aty.

Për disa arsye personale modeli Marku ishti pak i distancuar nga shfaqja publike si model përshkak se ishte i orjetuar në përfundim të fakultetit ku këto ditë edhe diplomoi.

Për portalin tonë Marku u shpreh..."Nuk kisha kohë të mirrësha me të dyja paralelisht kështu që vendosa të përfundoj së pari fakultetin, tani pasi diplomova do jem shumë aktivë si model dhe do jem prezent në shumë video-klipe sepse ofertat vetëm sa vijnë e shtohen dita ditës".

Trim JAKUPI

Publikuar: 22.12.2014 | 10:56
Lexuar: 1105 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime